Designový Časopis
Designový Časopis
Shot Glass

Flourishing

Shot Glass Rozkvět Shot je kus skla určeného pro naši prosperující společnost. Sklo je standardní 0,04L výstřel, který je vyráběn v křišťálově čisté verzi, stejně jako různé barvy dosahované barvením skla. Profil je vyroben z dodekagonálního tvaru, který přirozeně přechází z malých na velké průměry a naopak, takže vlastní socha připomíná květ. Důvodem pro výběr dodekagonu bylo jeho dvanáct stran, které reprezentovaly každý měsíc v roce. Cílem bylo poskytnout lidem možnost vychutnat si svůj oblíbený alkoholický nápoj s nádechem umění.

Název projektu : Flourishing, Jméno designérů : Miroslav Stiburek, Jméno klienta : MIROSLAVO.

Flourishing Shot Glass

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.