Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník

Angel Named Mother

Náhrdelník Náhrdelník Angel Named Mother, inspirovaný mateřskou láskou, je navržen pro událost Den matek. Cílem takového nezapomenutelného designu je připomínat duchovní hodnoty matek a provokovat milence pohledem na tento vzácný věčný objekt. Tento nerovný náhrdelník může být předložen matce, manželce, dceři nebo miláčku, aby navodil pocit, že je matkou.

Název projektu : Angel Named Mother, Jméno designérů : Alireza Asadi, Jméno klienta : AR.A.

Angel Named Mother Náhrdelník

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.