Designový Časopis
Designový Časopis
Záložka

Brainfood

Záložka Záložky Brainfood jsou humoristickým přístupem ke čtení jako „jídlo pro mozek“, proto mají tvar lžíce, vidličky a nože! V závislosti na vašich údajích, druhu literatury si můžete vybrat správný tvar, např. pro romantické a milostné příběhy preferujete záložku lžíce, pro filozofii a poezii tvar vidličky a pro komediální a scifi čtení si můžete vybrat nůž. Záložky přicházejí v mnoha tématech. Zde je řecké jídlo, řecké léto a řecké motivy jako nový návrh tradičního řeckého suvenýr.

Název projektu : Brainfood, Jméno designérů : Natasha Chatziangeli, Jméno klienta : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Záložka

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.