Designový Časopis
Designový Časopis
Míchání Palety

MiioPalette

Míchání Palety Design Miio Palette byl inspirován malířskou paletou, ale byl určen pro zubní laboratoř. Designer spojil uměleckou a funkční perspektivu a vytvořil produkt, který je vybaven snadno čistitelným, odnímatelným skleněným povrchem pro smíchání kompozitu a 9 jamkami, kde můžete prakticky ukládat keramické nádoby. Pomocí směšovací desky může uživatel snadno nastavit, aby všechny malé lahvičky byly naprosto v souladu s jejich odlišnými vlastnostmi, aby se maximalizoval výkon zubních techniků.

Název projektu : MiioPalette, Jméno designérů : Gilbert Vasile, Jméno klienta : miioPALETTE.

MiioPalette Míchání Palety

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.