Designový Časopis
Designový Časopis
Faucet

Aluvia

Faucet Design Aluvie čerpá inspiraci v lužní erozi, vodu tvarující jemné siluety na skalách v průběhu času a vytrvalosti; stejně jako oblázky na břehu řeky, měkkost a přátelské křivky v designu rukojeti svádějí uživatele k bez námahě. Pečlivě vytvořené přechody umožňují, aby světlo plynule cestovalo po povrchu, a tak dává každému výrobku harmonický vzhled.

Název projektu : Aluvia, Jméno designérů : Corona, Jméno klienta : Corona.

Aluvia Faucet

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.