Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Šperků

Imagination

Kolekce Šperků Ve výzdobě vytvořené Yuminem Konstantinem neuvidíme doslovné opakování přírody. Jeho formy pro oči jsou různé, nejedná se o obrázky z atlasu biologie, provedené z drahých kovů a drahých kamenů. Jsou to artefakty vytvořené k ozdobení obličeje a těla osoby. Chcete-li přidat jeho každý den radost. Protože jsou však formami vytvořenými umělcovou fantazií, nesou v sobě život přírody prostřednictvím doteku. Skrze strukturu a hmatové vlastnosti nezničitelných materiálů, hrou světla a stínu na jejich povrchu.

Název projektu : Imagination, Jméno designérů : Konstantin Yumin, Jméno klienta : Konstantin Yumin .

Imagination Kolekce Šperků

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.