Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

Yanolja

Corporate Identity Yanolja je platforma číslo 1 pro cestovní informace v Soulu, což v korejském jazyce znamená „Hej, hrajme si“. Logotyp je navržen se san-serif fontem, aby vyjádřil jednoduchý, praktický dojem. Použitím malých písmen může poskytovat hravý a rytmický obraz ve srovnání s použitím tučných velkých písmen. Prostor mezi jednotlivými písmeny je skvěle revidován, aby se zabránilo optické iluzi, a to zvýšilo čitelnost i při malé velikosti logotypu. Pečlivě jsme vybrali živé a jasné neonové barvy a pomocí doplňkových kombinací poskytli mimořádně zábavné a praskající obrazy.

Název projektu : Yanolja, Jméno designérů : Kiwon Lee, Jméno klienta : Yanolja.

Yanolja Corporate Identity

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.