Designový Časopis
Designový Časopis
Hračka

Mini Mech

Hračka Mini Mech, inspirovaný pružnou povahou modulárních struktur, je kolekce průhledných bloků, které lze sestavit do složitých systémů. Každý blok obsahuje mechanickou jednotku. Díky univerzální konstrukci spojek a magnetických konektorů lze vytvořit nekonečné množství kombinací. Tento design má zároveň vzdělávací i rekreační účely. Zaměřuje se na rozvoj síly tvorby a umožňuje mladým technikům vidět skutečný mechanismus každé jednotky jednotlivě a společně v systému.

Název projektu : Mini Mech, Jméno designérů : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Jméno klienta : Singoo Design Group.

Mini Mech Hračka

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.