Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Šperků

Future 02

Kolekce Šperků Project Future 02 je kolekce šperků se zábavným a pulzujícím zábleskem inspirovaným kruhovými větami. Každý kus je vytvořen pomocí softwaru Computer Aided Design, postaveného zcela nebo částečně pomocí technologie Selective Laser Sintering nebo Steel 3D printing a ručně dokončený tradičními technikami stříbření. Kolekce čerpá inspiraci z tvaru kruhu a je pečlivě navržena tak, aby vizualizovala euklidovské věty do vzorů a forem nositelného umění, čímž symbolizuje nový začátek; výchozí bod pro vzrušující budoucnost.

Název projektu : Future 02, Jméno designérů : Ariadne Kapelioti, Jméno klienta : .

Future 02 Kolekce Šperků

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.