Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Prodejního Centra

Foco shopping mall

Design Interiéru Prodejního Centra Její design má následující vlastnosti: udržet zákazníka tři body, jádro nebo produkt, nejprve zažít jejich produkt, pak prodat produkt zákazníkovi, udělat produkt znovu udělat prostor, displej, marketing, prodej, spíše než ignorovat produkt zkušenosti, přejít přímo na poslední krok Do prodeje. Ve skutečnosti jde o to, aby se zlepšila celková zkušenost uživatelů s celou značkou. Pouze pro osobní zkušenost s oděvním prostorem stojí v očích zákazníka.

Název projektu : Foco shopping mall, Jméno designérů : ZHENG SONGLING, Jméno klienta : Foco.

Foco shopping mall Design Interiéru Prodejního Centra

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.