Designový Časopis
Designový Časopis
Laptop Stůl

Ultraleggera

Laptop Stůl V obytném prostoru uživatele bude schopen plnit úlohu konferenčního stolku a vyhovět potřebám kladení, opouštění a pamatování řady předmětů; Není určen pouze pro použití v notebooku, ale může být méně specifický pro použití v notebooku; Může dovolit různé polohy sezení bez omezení pohyblivosti při používání na koleni: Stručně řečeno, domácí nábytek, který není určen k použití na kolenou, ale stále se doporučuje používat v momentech, které se nacházejí v sedacích soupravách, jako jsou lehátka na krátkou dobu.

Název projektu : Ultraleggera, Jméno designérů : Nur Seda Sahin, Jméno klienta : .

Ultraleggera Laptop Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.