Designový Časopis
Designový Časopis
Ruční Lis

Kwik Set

Ruční Lis Víceúčelový kožený ruční lis je intuitivní, univerzálně navržený stroj, který zjednodušuje životy každodenních kožených řemeslníků a vytěží maximum z vašeho malého prostoru. Umožňuje uživatelům řezat kůži, tisknout / vytlačovat vzory a nastavovat hardware s 20 plus přizpůsobenými raznicemi a adaptéry. Tato platforma je navržena od základu jako špičkový produkt ve své třídě.

Název projektu : Kwik Set, Jméno designérů : Erik Christopher DeMelo, Jméno klienta : IVAN Leathercraft Co. LTD.

Kwik Set Ruční Lis

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.