Designový Časopis
Designový Časopis
Bonbónový Obal

5 Principles

Bonbónový Obal 5 principů je řada vtipných a neobvyklých bonbónů s twistem. Vychází z moderní popkultury samotné, zejména z internetové popkultury a internetových memů. Každý design balení obsahuje jednoduchou rozeznatelnou postavu, se kterou se lidé mohou vztahovat (svalnatý muž, kočka, milenci atd.), A řadu 5 krátkých inspirativních nebo vtipných citací o něm (odtud název - 5 principů). Mnoho citací také obsahuje některé popkulturní odkazy. Je to jednoduché ve výrobě, ale vizuálně jedinečné balení a snadno se rozšiřuje jako série

Název projektu : 5 Principles, Jméno designérů : Anton Shlyonkin, Jméno klienta : Tasty Help.

5 Principles Bonbónový Obal

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.