Designový Časopis
Designový Časopis
Kuličkové Pero

Possibilities

Kuličkové Pero Nic nepřekoná taktilní spojení uvádění nápadů na papír. To by mělo být něco, na co se můžete pyšnit. Respektující tradice, možnost kuličkové pero z „If“ půjčuje prvky z brku a plnicího pera, aby se znovu spojilo s radostí z psaní, zatímco standardní kuličková náplň G2 přináší pohodlí a všestrannost moderního psaní. . Jeho design se zaměřuje na bezproblémové spojení zasouvací protiskluzové čepičky, aktivaci stlačení rukojeti, výměnu doplňku zacvaknutím a dvojstupňový klip na kapsu pro styl, praktičnost a potěšení, které vydrží po celý život.

Název projektu : Possibilities, Jméno designérů : Dave Colliver, Jméno klienta : If.

Possibilities Kuličkové Pero

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.