Designový Časopis
Designový Časopis
Firemní Dárek

Yun Tea

Firemní Dárek Tento design kolekce čaje zahrnuje koncept čínského zvěrokruhu a horoskopy s dvojjazyčnou identitou značky, která pomáhá propagovat tuto čínskou kulturní tradici lidem na celém světě odlišným přístupem a tónem hlasu. Grafický styl vzoru willow západní chinoiserie byl zmanipulován s východní čínskou postavou zvěrokruhu pro řezání papíru, která vytváří vizuální identitu související s čajem a šťastnou květinou zvěrokruhu.

Název projektu : Yun Tea, Jméno designérů : Jacky Cheung, Jméno klienta : SharpMotion.

Yun Tea Firemní Dárek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.