Designový Časopis
Designový Časopis
Silikonová Láhev Na Cvičení

Happy Aquarius

Silikonová Láhev Na Cvičení Happy Aquarius je bezpečná a dobrá láhev na vodu pro všechny věkové kategorie. Má hladký, usměvavý tvar zakřivení a poutavý vzhled oboustranných barev, který dává pocit mladého, energického a módního. Vyrobeno ze 100% recyklovatelného potravinářského silikonu, udržovací teplotní rozsah je 220 stupňů. C až -40 ° C. C, žádný plastifikátor se nevyluhoval a neobsahuje BPA. Měkký povrchový povlak poskytuje hedvábný pocit, příjemné držení a přilnavost. Pružnost, pružnost a vlastnost duté struktury umožňují, aby láhev pracovala jako ruční chapadlo i lehká činka.

Název projektu : Happy Aquarius , Jméno designérů : ChungSheng Chen, Jméno klienta : ACDC Creative.

Happy Aquarius  Silikonová Láhev Na Cvičení

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.