Designový Časopis
Designový Časopis
Logo

Meet Chuanchuan

Logo Další restaurace začínají sloužit Čuanchuan v Číně, což je druh sichuanské kuchyně. Většina z nich nemá správné nebo dobře vypadající logo, které nějak snižuje atraktivitu jejich fantastického jídla. Toto logo se však skládá ze dvou grafik, čtverců a trojúhelníků založených na různých potravinářských materiálech. Celkový tvar tohoto loga je kulatý tvar, který symbolizuje horký hrnec. Toto logo bylo navrženo tak, aby bylo jednodušší, snáze srozumitelné a přehlednější, což by mohlo přilákat více zákazníků.

Název projektu : Meet Chuanchuan , Jméno designérů : Sitong Liu, Jméno klienta : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Logo

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.