Designový Časopis
Designový Časopis
Pavilon

ResoNet Sinan Mansions

Pavilon Pavilon ResoNet je pověřen společností Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínského nového roku 2017. Skládá se z dočasného pavilonu plus interaktivního LED světla „rezonetu“ připevněného na vnitřní povrch. Využívá techniky Low-Fi k vizualizaci rezonančních frekvencí přirozeného prostředí prostřednictvím interakce veřejnosti a okolních prvků detekovaných sítí LED. Pavilon osvětluje veřejnou sféru v reakci na vibrační podněty. Kromě návštěvníků mohou přijít na přání Jarního festivalu, lze je také použít jako divadelní jeviště.

Název projektu : ResoNet Sinan Mansions, Jméno designérů : William Hailiang Chen, Jméno klienta : Sinan Mansions.

ResoNet Sinan Mansions Pavilon

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.