Designový Časopis
Designový Časopis
Branding

Co-Creation! Camp

Branding Toto je design loga a značka pro akci „Co-Creation! Camp“, o které lidé mluví o místní revitalizaci do budoucna. Japonsko čelí bezprecedentním sociálním problémům, jako je nízká porodnost, stárnutí populace nebo vylidňování regionu. „Spoluvytváření! Tábor“ vytvořil výměnu informací a vzájemnou pomoc nad rámec různých problémů lidí zapojených do cestovního ruchu. Různé barvy jsou symbolizovány vůlí každého člověka, a to vedlo mnoho nápadů a vytvořilo více než 100 projektů.

Název projektu : Co-Creation! Camp, Jméno designérů : Kei Sato, Jméno klienta : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Branding

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.