Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Su Zhou

Bytový Dům Pokud hledáte bezproblémovou směs orientální a západní kultury, je to příklad. Tento projekt propojil historickou kulturu regionu s časovou osou současnosti, která zahrnuje jak orientální atmosféru, tak mezinárodní životní styl. Ať už tedy nosíte nejmódnější italské oblečení nebo Suzhou Cheongsam, zapadne do vesmíru.

Název projektu : Su Zhou, Jméno designérů : Guoqiang Feng and Yan Chen, Jméno klienta : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Bytový Dům

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.