Designový Časopis
Designový Časopis
Balení Šachových Tyčinek

K & Q

Balení Šachových Tyčinek Jedná se o obalový design pro pečené zboží (tyčinky, finančníci). S poměrem délky k šířce 8: 1 jsou strany těchto rukávů extrémně dlouhé a jsou pokryty šachovnicovým vzorem. Vzor pokračuje na přední stranu, která má také centrálně umístěné okno, skrz které je vidět obsah rukávu. Když je všech osm rukávů obsažených v této dárkové sadě zarovnáno, je odhalen krásný kostkovaný vzor šachovnice. Díky K & Q je vaše zvláštní příležitost tak elegantní, jako je čajový čas krále a královny.

Název projektu : K & Q, Jméno designérů : Kazuaki Kawahara, Jméno klienta : Latona Marketing Inc..

K & Q Balení Šachových Tyčinek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.