Designový Časopis
Designový Časopis
Komoda

Black Labyrinth

Komoda Černý labyrint od Eckhard Beger pro ArteNemus je vertikální komoda s 15 zásuvkami, která čerpala inspiraci z asijských lékařských skříní a stylu Bauhaus. Jeho tmavý architektonický vzhled je oživen jasnými markýzovými paprsky se třemi ohniskovými body, které jsou zrcadleny kolem struktury. Koncepce a mechanismus svislých zásuvek s rotujícím prostorem zprostředkovává kusu jeho zajímavý vzhled. Dřevěná konstrukce je pokryta černě obarvenou dýhou, zatímco intarzie je vyrobena v plamenném javoru. Dýha je naolejována, aby se dosáhlo saténové povrchové úpravy.

Název projektu : Black Labyrinth, Jméno designérů : Eckhard Beger, Jméno klienta : ArteNemus.

Black Labyrinth Komoda

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.