Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace A Bar

Kopp

Restaurace A Bar Design restaurace musí být atraktivní pro klienty. Interiéry musí zůstat svěží a přitažlivé pro budoucí trendy v designu. Nekonvenční použití materiálů je jedním ze způsobů, jak udržet zákazníky v souvislosti s dekorem. Kopp je restaurace, která byla navržena s touto myšlenkou. Kopp v místním jazyce Goan znamená sklenici nápoje. Whirlpool vytvořený mícháním nápoje ve sklenici byl vizualizován jako koncept při navrhování tohoto projektu. Zobrazuje filozofii designu opakování vzorů generujících moduly.

Název projektu : Kopp, Jméno designérů : Ketan Jawdekar, Jméno klienta : Kopp.

Kopp Restaurace A Bar

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.