Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace A Bar

WTC Effingut

Restaurace A Bar Designéři musí experimentovat s různými koncepty v restauracích, které mohou přilákat klientelu a mohou zůstat svěží a přitahující budoucí trendy v designu. Nekonvenční použití materiálů je jedním z takových způsobů, jak udržet čtenáře v kontaktu s dekorem. Effingut je zavedená značka v pivovaru, která věří v tuto myšlenku. Koncept této restaurace je nekonvenční použití částí motoru pro atmosféru. Představuje vztah mezi vášněmi mládeže a má směs místního kontextu Pune a pivní kultury Německa. Recyklovaný pozadí zapalovací svíčky je dalším prvkem výzdoby

Název projektu : WTC Effingut, Jméno designérů : Ketan Jawdekar, Jméno klienta : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut Restaurace A Bar

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.