Designový Časopis
Designový Časopis
Kontrola Kvality Vzduchu

Midea Sensia AQC

Kontrola Kvality Vzduchu Midea Sensia AQC je inteligentní hybrid, který integruje domácí interiér s elegancí i stylem. Přináší humanizovanou technologii a inovaci prostřednictvím funkcí, řízení teploty a čištění vzduchu s osvětlením a vázou do výzdoby místnosti. Blaho přichází prostřednictvím senzorové technologie, která umí číst prostředí a udržuje místní teplotu a vlhkost stabilní, podle předchozího nastavení, provedeného společností MideaApp.

Název projektu : Midea Sensia AQC, Jméno designérů : ARBO design, Jméno klienta : ARBO design.

Midea Sensia AQC Kontrola Kvality Vzduchu

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.