Designový Časopis
Designový Časopis
Klimatizace

Midea Sensia HW

Klimatizace Midea Sensia podporuje kvalitu života a inovativní způsob, jak odhalit předmět dekorace. Kromě účinnosti a ticha proudění vzduchu představuje inovativní dotykový panel, který umožňuje přístup k funkcím a barvám a intenzitě blesku. Barevná terapie napomáhající antistresovému procesu, trendy v inovativních produktech oběma způsoby, pohodu a estetiku. Kromě různých estetických tvarů integrují její tvary domácí interiér s elegancí i stylem, což dům oceňuje nepřímým světlem.

Název projektu : Midea Sensia HW, Jméno designérů : ARBO design, Jméno klienta : ARBO design.

Midea Sensia HW Klimatizace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.