Designový Časopis
Designový Časopis
Křeslo

Lollipop

Křeslo Křeslo Lollipop je kombinací neobvyklých tvarů a módních barev. Jeho siluety a barevné prvky musely vypadat vzdáleně jako bonbóny, ale zároveň se křeslo mělo hodit do interiérů různých stylů. Tvar chupa-chupů tvořil základ opěrek a opěradlo a sedák jsou vyráběny ve formě klasických bonbónů. Křeslo Lollipop je vytvořeno pro lidi, kteří mají rádi odvážná rozhodnutí a módu, ale nechtějí se vzdát funkčnosti a pohodlí.

Název projektu : Lollipop, Jméno designérů : Natalia Komarova, Jméno klienta : Alter Ego Studio.

Lollipop Křeslo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.