Designový Časopis
Designový Časopis
Kniha Design

Josef Koudelka Gypsies

Kniha Design Světově proslulý fotograf Josef Kudelka uspořádal své výstavy fotografií v mnoha zemích po celém světě. Po dlouhém čekání se v Koreji konečně konala cikánská výstava Kudelka a byla vytvořena jeho fotokniha. Vzhledem k tomu, že se jednalo o první výstavu v Koreji, požádal autor, aby chtěl vytvořit knihu, aby mohl cítit Koreji. Hangeul a Hanok jsou korejská písmena a architektura, které představují Koreu. Text odkazuje na mysl a architektura znamená formu. Inspirovaný těmito dvěma prvky chtěl navrhnout způsob, jak vyjádřit korejské vlastnosti.

Název projektu : Josef Koudelka Gypsies, Jméno designérů : Sunghoon Kim, Jméno klienta : The Museum of Photography, Seoul.

Josef Koudelka Gypsies Kniha Design

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.