Designový Časopis
Designový Časopis
Příbory

Ingrede Set

Příbory Sada příborů Ingrede je navržena tak, aby vyjadřovala potřebu dokonalosti v každodenním životě. Sada vidliček, lžíce a nože s drážkami dohromady pomocí magnetů. Příbory stojí svisle a vytváří harmonii se stolem. Matematické tvary umožnily konstruovat jednu tekutou formu, která se skládá ze tří různých kusů. Tento přístup vytváří nové možnosti, které lze použít na mnoho různých produktů, jako jsou nádobí a jiné návrhy nádobí.

Název projektu : Ingrede Set, Jméno designérů : Matthew Dorabiala, Jméno klienta : Matthew Dorabiala.

Ingrede Set Příbory

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.