Designový Časopis
Designový Časopis
Luxusní Nábytek

Pet Home Collection

Luxusní Nábytek Pet Home Collection je nábytek pro domácí mazlíčky, vyvinutý na základě pozorného pozorování chování čtyřnohých přátel v domácím prostředí. Konceptem designu je ergonomie a krása, kde pohoda znamená rovnováhu, kterou zvíře nachází ve svém vlastním prostoru v rámci domácího prostředí, a design je zamýšlen jako kultura života ve společnosti domácích mazlíčků. Pečlivý výběr materiálů zdůrazňuje tvary a vlastnosti každého kusu nábytku. Tyto předměty, které mají autonomii krásy a funkce, uspokojují instinkty domácích mazlíčků a estetické potřeby domácího prostředí.

Název projektu : Pet Home Collection, Jméno designérů : Pierangelo Brandolisio, Jméno klienta : BRANDO.

Pet Home Collection Luxusní Nábytek

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.