Designový Časopis
Designový Časopis
Byt

Nishisando Terrace

Byt Toto kondominium se skládalo ze 4 třípodlažních domů s nižším objemem a stálo na místě poblíž centra. Cedrová mřížka obklopující vně budovy chrání soukromí a brání degradaci tělesa budovy v důsledku přímého slunečního světla. I přes jednoduchý čtvercový půdorys, spirálová 3D konstrukce vyrobená propojením soukromé zahrady na jiné úrovni, vede každá místnost a schodišťová hala k maximálnímu naplnění této budovy. Díky změně fasády cedrových desek a kontrolovaných proporcí může být tato budova i nadále organická a mísí se s momentálními změnami ve městě.

Název projektu : Nishisando Terrace, Jméno designérů : Motoki Ishikawa, Jméno klienta : MOTOKI ISHIKAWA ARCHITECT AND ASSOCIATES INC..

Nishisando Terrace Byt

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.