Designový Časopis
Designový Časopis
Corporate Identity

film festival

Corporate Identity „Kino, ahoj“ bylo sloganem pro druhé vydání Evropského filmového festivalu na Kubě. Je součástí konceptu designu zaměřeného na cestování jako způsobu propojení kultur. Design evokuje cestu výletní lodi, která cestuje z Evropy do Havany a je plná filmů. Design pozvánek a vstupenek na festival byl inspirován pasy a palubními lístky, které dnes používají cestující po celém světě. Myšlenka cestování filmem povzbuzuje veřejnost, aby byla vnímavá a zvědavá na kulturní výměny.

Název projektu : film festival, Jméno designérů : Daniel Plutín Amigó, Jméno klienta : Daniel Plutin.

film festival Corporate Identity

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.