Designový Časopis
Designový Časopis
Fotografické Umění

Forgotten Paris

Fotografické Umění Zapomenutá Paříž jsou černobílé fotografie starých podzemí francouzského hlavního města. Tento design je repertoárem míst, která zná jen málokdo, protože jsou nelegální a obtížně přístupný. Matthieu Bouvier prozkoumává tato nebezpečná místa deset let, aby objevil tuto zapomenutou minulost.

Název projektu : Forgotten Paris, Jméno designérů : Matthieu Bouvier, Jméno klienta : Matthieu Bouvier photographie et post-production.

Forgotten Paris Fotografické Umění

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.