Designový Časopis
Designový Časopis
Lobby A Obytná Budova

Light Music

Lobby A Obytná Budova Pro společnost Light Music, rezidenční lobby a salonek, Armand Graham a Aaron Yassin z New York City založili studio A + A chtěli propojit prostor s dynamickým sousedstvím Adamse Morgana ve Washingtonu DC, kde je noční život a hudební scéna z jazzu. jít na punk rock a elektronika byla vždy ústřední. To je jejich tvůrčí inspirace; Výsledkem je jedinečný prostor, který kombinuje nejmodernější metody digitální výroby s tradičními řemeslnými technikami a vytváří tak pohlcující svět s vlastním pulsem a rytmem, který vzdává poctu originální živé hudbě DC.

Název projektu : Light Music, Jméno designérů : Aaron Yassin, Jméno klienta : A+A Studio.

Light Music Lobby A Obytná Budova

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.