Designový Časopis
Designový Časopis
Výstava

LuYu

Výstava Umění ovlivňuje život a život přináší hlubokou reflexi a interpretaci umění. Vzdálenost mezi uměním a životem může být v každodenním dojíždění. Pokud budete jíst každé jídlo pečlivě, můžete svůj život změnit v umění. Designérova tvorba je také umění, které se vyrábí podle jeho vlastních myšlenek. Techniky jsou nástroje a výrazy jsou výsledky. Pouze s myšlenkami budou skutečně dobré práce.

Název projektu : LuYu, Jméno designérů : Ran Tian, Jméno klienta : Utien Architectural Space Design Co.,LTD..

LuYu Výstava

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.