Designový Časopis
Designový Časopis
Fotografie

The Japanese Forest

Fotografie Japonský les je převzat z japonské náboženské perspektivy. Jedním z japonských starověkých náboženství je animismus. Animismus je víra, že úmysly mají také bytosti jiné než člověk, zátiší (minerály, artefakty atd.) A neviditelné věci. Fotografie je podobná této. Masaru Eguchi střílí něco, co v objektu vyvolává pocit. Stromy, tráva a minerály cítí vůli života. A dokonce i artefakty, jako jsou přehrady, které zůstaly v přírodě po dlouhou dobu, cítí vůli. Stejně jako vidíte nedotčenou přírodu, budoucnost uvidí současnou scenérii.

Název projektu : The Japanese Forest, Jméno designérů : Masaru Eguchi, Jméno klienta : Sunpono.

The Japanese Forest Fotografie

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.