Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

Duoo

Stůl Duoo desk je touha vyjádřit charakter prostřednictvím minimalismu forem. Jeho tenké vodorovné linie a úhlové kovové nohy vytvářejí silný vizuální obraz. Horní police umožňuje umístit papírnictví tak, aby při práci nenarušovalo. Skrytý zásobník na povrchu pro připojení zařízení udržuje čistou estetiku. Deska stolu vyrobená z přírodní dýhy nese teplo textury přírodního dřeva. Stůl udržuje dokonalou rovnováhu díky harmonicky vybraným materiálům, funkčnosti a praktičnosti v kombinaci s estetikou pravidelných a přísných forem.

Název projektu : Duoo, Jméno designérů : Andriy Mohyla, Jméno klienta : Andriy Mohyla.

Duoo Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.