Designový Časopis
Designový Časopis
Komerční Interiér

Nest

Komerční Interiér Na podlaze se podílejí dva jedineční profesionálové - obhájci a architekti, kteří požadují různé hierarchické objednávky. Výběr a podrobný popis prvků byl snahou udržet celkový vzhled uzemněný, zemitý a oživit místní umění a stavební materiály. Kombinace a aplikace ekologicky šetrných materiálů, velikost otvorů, to vše bylo poháněno tím, že se připomínalo místní klima a vytvořilo příjemné prostředí, které znovu oživilo ztracené praktiky a strukturovalo udržitelnou praxi.

Název projektu : Nest, Jméno designérů : Neogenesis+Studi0261, Jméno klienta : Neogenesis+Studi0261.

Nest Komerční Interiér

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.