Designový Časopis
Designový Časopis
Yong Přístav Rebranding

Hak Hi Kong

Yong Přístav Rebranding Návrh používá tři koncepty k přestavbě systému CI pro rybářský přístav Yong-An. Prvním z nich je nové logo vytvářející specifický vizuální materiál extrahovaný z kulturních charakteristik komunity Hakka. Dalším krokem je opětovné zkoumání zábavního zážitku, poté vytvořte dvě maskotní postavy představující a nechte je, aby se objevily v nových atrakcích pro navádění turistů do přístavu. V neposlední řadě, umístění devíti míst uvnitř, obklopení zábavními aktivitami a chutnou kuchyní.

Název projektu : Hak Hi Kong, Jméno designérů : Shih-Pei Huang, Jméno klienta : National Yunlin University of Science and Technology.

Hak Hi Kong Yong Přístav Rebranding

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.