Designový Časopis
Designový Časopis
Domácí Těstoviny Stroj

Hidro Mamma Mia

Domácí Těstoviny Stroj Hidro Mama Mia je sociálně-kulturní záchrana prostřednictvím italské gastronomie. Velmi snadno se používá, je lehký a kompaktní, snadno se skladuje a přepravuje. Umožňuje bezpečnou vysokou produktivitu, poskytuje rodině příjemný zážitek z vaření do každodenního života a interakce s přáteli. Motor je zcela integrován do převodové soustavy a nabízí výkon, robustnost a bezpečné používání a poskytuje také snadné čištění a podporu. Řezá těsto různé tloušťky a je schopen připravit různé pokrmy: těstoviny, nudle, lasagne, chléb, pečivo, pizzu a další.

Název projektu : Hidro Mamma Mia, Jméno designérů : ARBO design, Jméno klienta : ARBO design.

Hidro Mamma Mia Domácí Těstoviny Stroj

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.