Designový Časopis
Designový Časopis
Chytrý Nábytek

Fluid Cube and Snake

Chytrý Nábytek Společnost Hello Wood vytvořila řadu venkovního nábytku s inteligentními funkcemi pro komunitní prostory. Představili si žánr veřejného nábytku a navrhli vizuálně poutavé a funkční instalace s osvětlovacím systémem a zásuvkami USB, které vyžadovaly integraci solárních panelů a baterií. Had je modulární struktura; jeho prvky jsou variabilní, aby se vešly na dané místo. Fluid Cube je pevná jednotka se skleněnou střechou se solárními články. Studio se domnívá, že účelem designu je proměnit předměty každodenního použití v příjemné předměty.

Název projektu : Fluid Cube and Snake, Jméno designérů : Hello Wood, Jméno klienta : Hello Wood.

Fluid Cube and Snake Chytrý Nábytek

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.