Designový Časopis
Designový Časopis
Kávovar

Lavazza Desea

Kávovar Přátelský stroj navržený tak, aby nabízel kompletní balíček italské kávové kultury: od espressa po autentické cappuccino nebo latte. Dotykové rozhraní uspořádá výběr do dvou samostatných skupin - jednu pro kávu a druhou pro mléko. Nápoje lze přizpůsobit pomocí funkcí pro zvýšení teploty a mléčné pěny. Nezbytná služba je ve středu označena osvětlenými ikonami. Stroj je dodáván s vyhrazeným skleněným hrnečkem a používá Lavazzův tvarový jazyk s kontrolovaným povrchem, vylepšenými detaily a zvláštní pozorností na barvy, materiály & Dokončit.

Název projektu : Lavazza Desea, Jméno designérů : Florian Seidl, Jméno klienta : Lavazza.

Lavazza Desea Kávovar

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.