Designový Časopis
Designový Časopis
Kávovar

Lavazza Desea

Kávovar Přátelský stroj navržený tak, aby nabízel kompletní balíček italské kávové kultury: od espressa po autentické cappuccino nebo latte. Dotykové rozhraní uspořádá výběr do dvou samostatných skupin - jednu pro kávu a druhou pro mléko. Nápoje lze přizpůsobit pomocí funkcí pro zvýšení teploty a mléčné pěny. Nezbytná služba je ve středu označena osvětlenými ikonami. Stroj je dodáván s vyhrazeným skleněným hrnečkem a používá Lavazzův tvarový jazyk s kontrolovaným povrchem, vylepšenými detaily a zvláštní pozorností na barvy, materiály & Dokončit.

Název projektu : Lavazza Desea, Jméno designérů : Florian Seidl, Jméno klienta : Lavazza.

Lavazza Desea Kávovar

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.