Designový Časopis
Designový Časopis
Přepravka Pro Domácí Mazlíčky

Pawspal

Přepravka Pro Domácí Mazlíčky Nosič Pawspal Pet šetří energii a pomáhá majiteli mazlíčka rychle porodit. Pro designový koncept Pawspal nosič pro mazlíčky inspirovaný raketoplánem, který může vzít své milé mazlíčky kamkoli chtějí. A pokud mají ještě jednoho domácího mazlíčka, mohou navrch umístit dalšího a dole připojit kolečka k tahání nosičů. Kromě toho Pawspal navrhl s vnitřním ventilačním ventilátorem, aby byl pohodlný pro domácí mazlíčky a snadno jej nabíjel pomocí USB C.

Název projektu : Pawspal, Jméno designérů : Passakorn Kulkliang, Jméno klienta : SYRUB Studio.

Pawspal Přepravka Pro Domácí Mazlíčky

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.