Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

good morning original calendar 2011 - Zoo

Kalendář ZOO je papírová řemeslná souprava pro výrobu šesti zvířat, z nichž každé slouží jako dvouměsíční kalendář. Užijte si zábavný rok se svou „malou zoo“!

Název projektu : good morning original calendar 2011 - Zoo, Jméno designérů : Katsumi Tamura, Jméno klienta : good morning inc..

good morning original calendar 2011 - Zoo Kalendář

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.