Designový Časopis
Designový Časopis
Roadshow Výstava

Boom

Roadshow Výstava Jedná se o projekt výstavního designu pro roadshow módní značky v Číně. Téma této roadshow upozorňuje na potenciál mládeže stylizovat vlastní image a symbolizuje výbušný hluk, který tato roadshow vydává na veřejnosti. Zigzag forma byla použita jako hlavní vizuální prvek, ale s různými konfiguracemi, když byla použita v kabinách v různých městech. Struktura výstavních stánků byla všechna „stavebnice“ prefabrikovaná v továrně a instalována na místě. Některé části lze znovu použít nebo překonfigurovat, aby vytvořily nový design kabiny pro další zastávku roadshow.

Název projektu : Boom, Jméno designérů : Lam Wai Ming, Jméno klienta : PMTD Ltd..

Boom Roadshow Výstava

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.