Designový Časopis
Designový Časopis
Židle

Two in One

Židle Myslím si, že kombinace šperků z plastu a překližky (dřevo) je velmi perspektivní. Základem myšlenky a konstrukce této židle je oblouková podkova. Oblouk podkovy může mít jakoukoli barvu, ale musí být povinně vyztužen dvěma páry ocelových tyčí, protože záporný sklon předních nohou vytváří další okamžik, a z tohoto důvodu je dodatečně zatěžuje. Zadní část židle může být vyrobena z překližky a pokračovat na numericky řízeném stroji. Zadní a přední část mohou být vyrobeny jednotlivě a poté slepeny (na kolíky) nebo smontovány

Název projektu : Two in One, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

Two in One Židle

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.