Designový Časopis
Designový Časopis
Košile

EcoPack

Košile Tento košilový obal se od sebe odděluje od konvenčních obalů tím, že nepoužívá žádný plast. S využitím stávajícího proudu odpadu a výrobního procesu je tento produkt nejen velmi snadno vyrobitelný, ale také velmi snadno likvidovatelný, primární materiál kompostovaný až k ničemu. Produkt lze nejprve lisovat a poté identifikovat značkou společnosti pomocí vysekávání a tisku a vytvořit jedinečný strukturální produkt, který vypadá a cítí se velmi odlišně a zajímavě. Estetika a uživatelské rozhraní byly považovány za stejně důležité jako udržitelnost produktu.

Název projektu : EcoPack, Jméno designérů : Liam Alexander Ward, Jméno klienta : Quantum Clothing.

EcoPack Košile

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.