Designový Časopis
Designový Časopis
High-End Tv

La Torre

High-End Tv V tomto provedení není na displeji žádný přední kryt. Televizor je držen za zadní skříní skrytou za panelem displeje. Eloxální tenký rámeček obklopující displej se používá pouze pro kosmetickou iluzi. Ze všech těchto důvodů je pouze dominantním prvkem zobrazení na rozdíl od běžné televizní formy. Eiffelova věž je zdrojem inspirace pro La Torre. Některé z hlavních podobností těchto dvou jsou reformistické doby a mají stejný boční pohled.

Název projektu : La Torre, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : .

La Torre High-End Tv

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.