Designový Časopis
Designový Časopis
Nábytek, Který Se Mění,

Ludovico

Nábytek, Který Se Mění, Způsob, jakým šetří místo, je zcela originální a má dvě židle zcela skryté uvnitř zásuvky. Při umístění uvnitř hlavního nábytku si neuvědomujete, že to, co se zdá být zásuvkami, jsou ve skutečnosti dvě oddělené židle. Můžete také mít stůl, který lze po vyjmutí z hlavní struktury použít jako stůl. Hlavní struktura se skládá ze čtyř zásuvek a oddílu těsně nad horní zásuvkou, do kterého můžete uložit mnoho věcí. Hlavním materiálem použitým pro tento nábytek, beige eucaliptus fingerjoint, je ekologický, neuvěřitelně odolný, tvrdý a velmi silný vizuální vzhled.

Název projektu : Ludovico, Jméno designérů : Claudio Sibille, Jméno klienta : Sibille.

Ludovico Nábytek, Který Se Mění,

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.